O firmie

firma-1

Firma „Dom Styl” istniejąca od 2004 roku bazuje na wieloletniej wcześniejszej działalności właściciela w branży budowlanej, w szczególności w dystrybucji materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Staramy się sprostać najbardziej wyszukanym gustom klientów, których zadowolenie jest naszą wielką satysfakcją.

Specjalizujemy się w produkcji, handlu i usługach w zakresie profili i systemów dekoracji przestrzennych, elewacji i wnętrz. Gwarancją jakości naszych produktów jest wieloletnie doświadczenie i referencje poparte oceną, sympatią i zaufaniem naszych klientów, zarówno w kraju jak i za granicą.firma-3

Dzięki naszym produktom, mieszka się nie tylko ładniej, ale i z klasą.

W zakresie produkcyjnym zwłaszcza profili do dekoracji elewacji nasza propozycja jest alternatywą dla ofert profesjonalnych sztukatorów – mistrzów w swoim fachu. Bowiem profesjonalne sztukatorstwo jest w naszym pojęciu sztuką. My zaś staramy się uzupełnić tą ofertę rynkową, która ze względu na przystępne ceny znajduje swoich odbiorców czyniąc je powszechniejszymi w stosowaniu zarówno przy renowacji i odnawianiu elewacji budynków jak i budowie nowych obiektów „z charakterem”.

 

 

 

 

eStats