Kolekcja Standard

Decormata w kolekcji Standard powstała z inspiracji i sugestii naszych klientów. Różne odcienie bliskie piaskowcom nie zaspakajały w pełni potrzeb rynkowych. Powstała zatem kolekcja imitująca piaskowiec ale w barwach podstawowych i uzupełniających – czyli kolorach dla piaskowców nietypowych. Kolory takie jak żółty, niebieski, czerwień, zieleń zostały uzupełnione o brąz, szary, czerń i odcień bieli, ze zmienną barwą i strukturą powierzchni przy uziarnieniu powierzchniowym 0,1-0,5 mm.

Struktura powierzchni nie jest w żadnym stopniu powtarzalna, niektóre płytki mają strukturę płaską, inne zmienną a jeszcze inne mieszaną co w znakomitym stopniu urozmaica efekt końcowy po montażu zwłaszcza tam gdzie gdzie stosowane jest dodatkowe oświetlenie pośrednie. Niejako płaskie płytki uzyskują wtedy dodatkowy efekt głębi przestrzennej.

 

Uzupełnieniem oferty Kolekcji Standard mogą być zestawy płytek w postaci Decormaty z dodatkiem płatków miki /tzw.kocie złoto/ srebrnej lub czarnej średnicy 1-3 mm co znakomicie urozmaica końcowy efekt.

eStats