Aktualności

 
Zmiany w aktualnościach

Z dniem 05.07.2013 wszelkie aktualności będą zamieszczane na naszym fanpage-u facebook.

 
Zmiana adresu siedziby firmy

Informujemy, że do dn. 30.06.2012 firma Dom Styl będzie prowadziła działalność pod dotychczasowym adresem w Knurowie przy ul Prusa 1. Powodem zmiany lokalizacji jest likwidacja zajmowanego lokalu i przeznaczenie terenu pod inwestycje komercyjne. W trakcie realizacji jest nowa siedziba firmy przy ul. Starowiejskiej 26 w Knurowie (kierunek Czerwionka-Leszczyny – patrz mapka poniżej).


Pokaż DomStyl na większej mapie

 
Złoty Gwóźdź
Miło nam zawiadomić, że realizowanej przy naszym udziale (dostawa profili elewacyjnych) modernizacji budynku Politechniki Śląskiej w Gliwicach u zbiegu ulic Strzody i Wrocławskiej – dawny Kinoteatr X – przyznano ZŁOTY GWÓŻDŻ – najlepsze przedsięwzięcie roku 2011 o czym poinformował tygodnik Nowiny Gliwickie.

Złoty Gwóźdź

 

Dekoracyjne profile rynnowe i okapnikowe balkonów, tarasów i logii.

NOWOŚĆ !!! Dekoracyjne profile rynnowe i okapnikowe balkonów, tarasów i logii do zastosowania zarówno w budynkach niskiej intensywności zabudowy jak i w obiektach wielomieszkaniowych.

 
Daszki przewodów kominowych i wentylacyjnych.

Remontujesz komin oferujemy Ci lekkie Daszki przewodów kominowych i wentylacyjnych.

 
Portale maskujace skrzynki.

Masz zewnętrznie zabudowane skrzynki metalowe rolet, a chcesz poprawić wygląd elewacji swojego domu i nie wiesz jak sobie z tym poradzić ? więcej …

 
Zrób to sam – półka.

Półki do samodzielnego montażu. więcej …

 

eStats